Peter Lindbergh – Untold stories

24 maart 2023 19:30 - 21:00

Overzichtstentoonstelling Untold Stories van Peter Lindbergh

Het VPG heeft de eer jullie uit te nodigen op vrijdag 24 maart 2023 voor een gegidste rondleiding op de tentoonstelling Untold Stories van Peter Lindbergh:

“Untold Stories, de allereerste overzichtstentoonstelling die persoonlijk door Peter Lindbergh is samengesteld, werd in februari 2020 geopend in het Kunstpalast Düsseldorf en reisde sindsdien van Duitsland naar Italië en Spanje. In december 2022 opent Untold Stories ten slotte in België. De selectie van 152 foto’s uit het werk van Lindbergh omvat vroege en meer recente foto’s gepresenteerd vanuit het perspectief van de kunstenaar.”

Praktische info:

  • Dag en datum: vrijdag 24 maart 2023
  • Start rondleiding: 19u30 (gelieve een kwartiertje op voorhand aanwezig te zijn)
  • Duur: 1u30
  • Afspraakplaats: Onthaalbalie expo – Vanderborghtgebouw – Schildknaapstraat 50 – 1000 Brussel
  • Kostprijs: (toegang + gids in een groep van max. 15 personen): 10 EUR voor leden – 16 EUR voor niet-leden

De tickets kunnen hier aangekocht worden tot vrijdagochtend, 24 maart 2023, 10 uur. Er is maar een beperkt aantal tickets beschikbaar, dus first come, first served!

Ticket Type Prijs Winkelmand

Vlaams Pleitgenootschap